مستر دیتاسنتر و دکتر دیتاسنتر دو برند ثبت شده ارائه خدمات مشاوره در حوزه ممیزی، بهینه سازی و مدرن سازی مراکز داده هستند که زیر مجموعه هلدینگ بزرگ الکترونیکی انجمن دیتاسنتر ایران محسوب می‌شوند.

مستر دیتاسنتر

آموزش طراحی دیتاسنتر

آموزش طراحی دیتاسنتر

مستر دیتاسنتر به عنوان یکی از اولین مترجم های استانداردهای مرکز داده و با سابقه 15 ساله حضور در طراحی و پیاده سازی مراکز داده مختلف در سراسر کشور، تجربیات خود را در قالب برگزاری دوره های آموزشی منطبق با استاندارد، در اختیار علاقه مندان به حوزه زیرساخت دیتاسنتر قرار میدهد.

مشاوره بهینه سازی مراکز داده

مشاوره بهینه سازی مراکز داده

در سال های اخیر مراکز داده متعددی در سراسر جهان ساخته شده است و ظرفیت و طول عمر بسیاری از آنها به پایان رسیده است. مستر دیتاسنتر با ارزیابی وضعیت موجود، تهیه سند وضعیت مطلوب و سند مهاجرت به مرکز داده جدید، در ارتقاء زیرساخت دیتاسنتر شما را یاری میدهد.

مشاوره طراحی و ساخت مرکز داده

مشاوره طراحی و ساخت مرکز داده

مستر دیتاسنتر یک برند شناخته شده و مطمئن در حوزه طراحی زیرساخت مراکز داده میباشد که تا کنون در بیش از 50 پروژه در عناوین و رده های گوناگون به کارفرماهای مختلف خدمات طراحی، مشاوره در تهیه اسناد RFP، نظارت بر اجرای پروژه و آموزش ارائه نموده است.

آموزش ابزارهای تخصصی طراحی و نگهداری مراکز داده

آموزش ابزارهای تخصصی طراحی و نگهداری مراکز داده

ابزارهای متعددی در هر لایه از زیست چرخ مراکز داده از زمان موقعیت یابی دیتاسنتر تا طراحی، محاسبات، ساخت و بهره برداری از مرکز داده مورد استفاده قرار میگیرد. مستر دیتاسنتر با معرفی و آموزش این ابزارها، شما را در بالا بردن دانش فنی کار در مراکز داده یاری مینماید.

مشاوره مدرن سازی مراکز داده

مشاوره مدرن سازی مراکز داده

آیا مرکز داده سازمان شما از رده خارج بوده و سرویس ها در وضعیت شکننده قرار دارند؟ آیا سازمان شما برای داشتن یک مرکز داده به روز و مدرن آمادگی لازم را دارد؟ مستر دیتاسنتر به شما برنامه عبور از وضعیت بحرانی فعلی به وضعیت پایدار مطلوب را ارائه میدهد و تا پایان اجرای برنامه در کنار شما خواهد بود.

آموزش ممیزی داخلی مراکز داده

آموزش ممیزی داخلی مراکز داده

ممیزی داخلی مراکز داده اولین گام برای تهیه مستندات وضعیت موجود در پروژه بهینه سازی و مدرن سازی مراکز داده میباشد. با شرکت در دوره های مستر دیتاسنتر، ممیزی داخلی مراکز داده خود را بر عهده بگیرید و مرکز داده خود را آماده برای انجام ممیزی خارجی و اخذ گواهی نامه نمایید.

  سوابق و افتخارات

   

  50 +

  پروژه

  25 +

  تالیف کتاب، مقاله و طرح درس

  15 سال

  سابقه فعالیت

  images
  images
  images
  images
  images
  images
  images
  images
  images